Contactgegevens

Contact opnemen

Heeft u een algemene vraag of wil je de mogelijkheden weten voor een optreden van één van onze orkesten of drumband, of heb je een vraag over het verhuur van het muziekcentrum? Klik hier om het contactformulier te openen.

Inschrijven nieuwsbrief

Wil je altijd op de hoogte gehouden worden van de laatste evenementen en nieuwtjes?
Schrijf je in voor de nieuwsbrief!

Lid worden

Schijf je hier in om lid te worden van muziekvereniging OBK Bennekom.

Secretariaat Vacant info@obk-bennekom.nl
Voorzitter Jan Veldhuizen voorzitter@obk-bennekom.nl
Penningmeester Dirk van der Meer penningmeester@obk-bennekom.nl
Opleiding en jeugdzaken Chiel Volman opleiding@obk-bennekom.nl
Harmonie orkest Hans van Holland orkest@obk-bennekom.nl
Ledenadministratie Marja Ogink ledenadministratie@obk-bennekom.nl
Verhuur muziekcentrum Anne van Dijk verhuur@obk-bennekom.nl
PR commissie Suzan Vloet pr@obk-bennekom.nl
Webmaster Pascal Eikenaar webmaster@obk-bennekom.nl

Muziekvereniging OBK Bennekom
Kierkamperweg 36
6721 TE Bennekom

Rekeningnummer: NL04RABO0307038351